Ledige lærebedrifter

Disse bedriftene ønsker å ansette lærling:

Botanik.no AS, Fornebu Arena, søker lærling. Ta kontakt med Hedda på tlf. 99577683 eller på epost: hedda@botanik.no

Floriss Aker Brygge, Oslo, søker lærling. Ta kontakt på tlf. 23239210 eller på e-post: akerbrygge@floriss.no

Floriss Tjuvholmen, Oslo, søker lærling. Ta kontakt på tlf. 99119001 eller på e-post: tjuvholmen@floriss.no

Floriss Glasmagasinet, Oslo, søker lærling. Ta kontakt på tlf. 91654323 eller på e-post: glasmagasinet@floriss.no

Floriss Fornebu, søker lærling. Ta kontakt på tlf. 67550600 eller på e-post: fornebu@floriss.no

Bærum Blomsterdesign, Sandvika, søker lærling. Ta kontakt på tlf. 67 54 13 47 eller på e-post: post@blomsterdesignbaerum.no

Camillas Blomsterdesign i Kristiansand søker lærling fra 1.august. Ta kontakt med Camilla på tlf. 38072590 eller på e-post: camillas.blomsterdesign@interflora.no

Floriss Jar vurderer å ansette lærling. Ta kontakt med Ida på tlf. 67110589 / 46910460 eller på e-post: jar@floriss.no

Interflora Strømmen, Strømmen storsenter, søker lærling snarest. Ta kontakt med Margit på tlf. 63802010 eller på e-post: strommen.blomster@interflora.no

FLORISS Skjetten søker lærling snarest. Ta kontakt med Elisabet på tlf 97 18 82 83 eller skjetten@floriss.no

Finn Schjøll Event, Oslo, søker lærling. Ta kontakt med Tobbe på tlf. 92838503 eller på e-post: tobbe@finnschjoll.no

Blomsterenga på Kampen i Oslo vurderer å ta inn lærling. Ta kontakt med Line på tlf. 416 89 090 eller på e-post: lablomst@gmx.com 

METER GRØNN avd. CC Vest, Lilleaker i Oslo, søker lærling. Ta kontakt med Duy May på telefon 32229610 eller på e-post: mg010@mestergronn.no

MESTER GRØNN avd. Slottsquartalet, Kristiansand, søker lærling. Ta kontakt på med Hilde på tlf. 32229689 eller på e-post mg089@mestergronn.no

MESTER GRØNN avd. Rygge Storsenter, Østfold, søker lærling. Ta kontakt med Kirsti på tlf. 32229679 eller på e-post mg079@mestergronn.no

MESTER GRØNN avd. Trekanten Bodø søker lærling. Ta kontakt med Inger Johanne på tlf. 3229700 eller på e-post mg100@mestergronn.no

MESTER GRØNN avd. Mosseporten Kjøpesenter, Østfold, søker lærling. Ta kontakt med Berit Marie på tlf. 32229625 eller på tlf. mg025@mestergronn.no

A. Jensen Blomster AS, Bergen, søker lærling. Ta kontakt med Hege på tlf. 55201980 eller på e-post: a.jensen.blomster@interflora.no